Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )

Par mums

Charm.lv ir ekskluzīvs tiešsaistes veikals, kas piedāvā izcilas kvalitātes profesionālos ādas kopšanas produktus sejai, ķermenim un matiem, kas ir 100% ražoti Francijā! Mēs ticam dabiska, īsta ādas skaistuma saglabāšanā, atjaunojot tās jauneklību, pielietojot drošas produktu formulas un dabai draudzīgu produkciju. Tieši tāpēc mēs pārstāvam četrus leģendārus franču profesionālos kosmētiskas zīmolus, kas starptautiskajā ādas kopšanas zīmolu tirgū izceļas ar savām vērtībām, identitāti, filozofiju un vēsturi.

Mēs atbalstām drošu skaistumu, tāpēc mēs ļoti iesakām pirms jebkura produkta iegādes konsultēties ar profesionāliem speciālistiem. Individuāla ādas un matu stāvokļa konsultācija nodrošinās labāko un drošāko kopšanas produktu izvēli. Šeit Jūs varat uzzināt, kā atrast kosmetologu: _________

Charm.lv darbību nodrošina SIA „Frodis”, garantējot augstu produktu kvalitātes un klientu apkalpošanas līmeni. Detalizētākai informācijai apmeklējiet mūsu uzņēmuma mājas lapu.

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI