SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )
(0)
SOTHYS

Oriental exfoliating paste - Amber and myrrh escape

Eksfoliējoša pasta

€41.50
Ref: 109748
Tilpums: 200 ml
- + gb. Grozā

Kūstošā eksfoliējošā pasta, kas satur sīkas rīsu granulas un lufas šķiedras, ādu padara neparasti mīkstu un maigu.


Maigā pasta, kas satur dateļu, dzintara, rozmarīna ekstraktu un šī koka augļu sviestu, uzklāta uz ādas nekavējoties kūst, barojot, mitrinot, mīkstinot un atjaunojot. Smalkās rīsu un lufas daļiņas ļauj viegli un rūpīgi attīrīt ādu, bet saldais, ar koksnes notīm apveltītais aromāts liek justies kā siltā, aromātiskā ceļojumā.

Date oily extract  -                                                          dateļu eļļains ekstrakts -                        
atjauno ādas tonusu un tvirtumu, mitrina, mīkstina un veicina detoksikāciju;  
 Amber oil  
dzintara ekstrakts -
atjauno ādas tvirtumu, kā arī tonizē, atsvaidzina un nodrošina liftinga efektu;

Shea butter  -  šī sviests-                     aizsargā ādu no negatīvas apkārtējās vides ietekmes, aktivizē dzīšanu, mazina ādas sausumu, mīkstina, baro ādu, palēnina tās novecošanas procesus.
Exfoliating particles - vegetable origin (rice grains, luffa fibres) augu izcelsmes eksfoliējošās daļiņas (rīsu graudi, luffa šķiedras) mehaniskā eksfoliācija
Uzklāt uz mitras ādas, apļveida kustībām izlīdzināt pa visu ķermeni, noskalot.
Skaistums – tā ir māksla!

Jūsu āda ir pelnījusi pašu labāko! Tekstūru un aromātu greznība, katra produkta apstiprināta augsta efektivitāte, daudzums unikālu izstrādņu, patentu un know-how, oriģinālas kopšanas metodes, satriecošas dažādas salonu programmas un līnijas lietošanai mājas apstākļos – tas viss ir SOTHYS!

SOTHYS filozofijas centrā ir klients, viņa skaistums un labklājība. Sejas un ķermeņa ādas kopšanas programmas – tie ir izsmalcināti SPA rituāli, kur estētisko uzdevumu risinājums neatraujami saistīts ar labvēlīgu ietekmi uz visiem sajūtu orgāniem, komfortablu relaksāciju, enerģijas atjaunošanu un noturīgu atjaunināšanu.

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI