Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )
(0)
SOTHYS

Sothys Athletics. Hydra-protecting face cream

Mitrinošs-aizsargājošs sejas krēms

€29.00
Ref: 109912
Tilpums: 50 ml
- + gb. Grozā
Ideāls partneris pret to agresiju, ar kuru nākas cīnīties ādai sportisko nodarbību laikā (atūdeņošanās, sviedri, ultravioletais starojums, zilā gaisma u.tml.), kā arī pret mākslīgo zilo gaismu, kuru izstaro energotaupīgās kompaktās luminiscējošās spuldzes un elektronisko ierīču šķidrā kristāla ekrāni: telefoni, datori, televizori. Izveido ap ādu mitrinošu un matētu plīvuru.
Anti-blue light complex Buddleja officinalis ziedu ekstrakts - aizsargā pret nelabvēlīgo zilās gaismas, mikrobioloģisko slimību un ultravioletā starojuma darbību;
Encapsulated pigments Iekapsulēti pigmenti - balansē ādas krāsu, piešķirot tikai tam vien piemītošu vieglu niansi;
Glycerin. Glicerīns - mīkstina un mitrina ādu.
Uzklāt plānā kārtiņā uz sejas, kakla un dekoltē zonas. Izvairīties no iekļūšanas acīs. Uzklāt atkārtoti, nodarbojoties ar sportu ārā.
Sothys Athletic produktu līnija lietošanai pirms un pēc treniņa! Iepazīstieties ar jauno sinerģiskas iedarbības „SPORTA” produktu programmu Sothys Athletics! Profesionālo produktu zīmolam Sothys, kas ir atzīts ādas kopšanas speciālists, klienta pilnīga labsajūta ir prioritāte… Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis sportists vai amatieris, sieviete vai vīrietis, vēlaties uzturēt vai uzlabot figūru, vai varbūt vienkārši labāk rūpēties par savu ķermeni, „sporta” produktu programma Sothys Athletics ir ideāls labas pašsajūtas partneris. SPORT — TU ESI DZĪVE!!! Sportošana pozitīvi ietekmē cilvēku veselību. Tā nostiprina balsta un kustību aparātu, nervu sistēmu, uzlabo asinsvadu un sirds funkciju, elpošanas sistēmas orgānu darbību, uzlabo organisma aizsargspējas un nostiprina imunitāti. Uzlabojas vielmaiņa, un cukura un citu asinīs esošu vielu satura regulācija. Mainās attieksme pret dzīvi: cilvēki, kuriem ir aktīvs dzīvesveids, mazāk ir pakļauti garastāvokļa svārstībām, neirozēm, depresijai, viņi ir grūtāk aizkaitināmi un daudz dzīvespriecīgāki. Sportošanai ir pozitīva ietekme uz ādu. Intensīva slodze uzlabo asins cirkulāciju, veicina ādas slāņa piesātināšanos ar skābekli, tādējādi uzlabojot vielmaiņas procesus un dabīgā kolagēna izstrādi, uzlabojas uzturvielu piegāde ādas šūnām un ātrāk tiek izvadīti toksīni. Sportošana ādu padara dzīvīgāku, uzlabo tās tonusu, elastību un atjauno starojumu.

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI