SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )

DĀVANU SERVISS

Mēs, www.charm.lv, uzskatām, ka labai dāvanai dažreiz pat nevajag iemeslu! Un, ja Jūs vēlāties iepriecināt kādu tuvinieku, vai vienkārši palutināt kolēģi vai apsveikt dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai citos svētkos, tad šī sadaļa ir risinājums!

Dāvanu kastītes un iepakojumi

Dāvanu iepakojums ir pieejams lielākajai preču daļai. Cena ir atkarīga no Jūsu izvēlētā dāvanu iepakojuma, ar kuru var iepazīties tuvāk sadaļā „AKSESUĀRI” un piemeklēt Jūsu zīmolam atbilstošu dāvanu iepakojumu, vai par 5.00 eiro izvēlēties personalizēto iepakojumu FRENCH CHARM no www.charm.lv. Jums ir iespēja, pievienot Jūsu dāvanai personalizēta ziņu, kas tiks nogādāta kopā ar Jūsu sūtījumu. Dāvanā ietilpstošu produktu cenas netiks uzrādītas.

Vairākus produktus ir iespējams apvienot vienā dāvanu iepakojumā, taču tiem jābūt attiecīgā zīmola iepakojumā.

Dāvanu kartes

Svētki ir teju uz sliekšņa, bet vēl šaubāties, ko tieši uzdāvināt? FRENCH CHARM dāvanu kartes var padarīt krāšņāku dzimšanas dienu, Ziemassvētkus vai citas svinības! Dāvanu kartes var izmantot kā www.charm.lv iecienītāko zīmola produktu un/vai īpaša piedāvājuma iegādei, tā arī savā skaistumkopšanas salonā vai pie jebkura cita SIA „FRODIS” sadarbības partnera (skaistumkopšanas salona vai/un kosmetologa), iegādājoties skaistumkopšanas procedūru/as. Dāvanu kartes summa ir neierobežota.

Izmantojiet dāvanu karti veicot pasūtījumus www.charm.lv:

pēc tam, kad Jūs apstiprinājāt savu pasūtījumu, pirms apmaksas veikšanas laukumā, apzīmētā kā „Dāvanu kartes numurs”, ievadiet savu dāvanas kartes numuru. Vispirms iesakām pārliecināties, ka Jūsu dāvanu kartei ir pietiekošs atlikums. Pārbaudīt Dāvanu kartes atlikumu var šeit, ievadot Dāvanu kartes numuru. Ar dāvanu karti var norēķināties par visiem iepirkumiem, kamēr uz dāvanu kartes ir pietiekoši līdzekļi.

Izmantojot dāvanu karti pie sava kosmetologa vai pie kāda cita SIA „FRODIS” sadarbības partnera (kosmetologa/ skaistumkopšanas salona):

vispirms Jums jāpierakstās uz vizīti, obligāti norādot, ka Jūs vēlēsities izmantot FRENCH CHARM dāvanu karti, nosaucot dāvanu kartes numuru. Pierakstu vēlams veikt vismaz 2 darba dienas pirms procedūras baudīšanas vēlamā laika, lai Jūsu kosmetologs vai cits SIA „FRODIS” sadarbības partneris (kosmetologs/ skaistumkopšanas salons) varētu sazināties ar mums, lai pārbaudītu Jūsu dāvanu kartes atlikumu.

Dāvanu kartei ir ierobežots derīguma termiņš: 6 mēneši kopš iegādes brīža.

My Wishlist

Veidot Jūsu īpašos vēlmju sarakstus ar mīļākajiem produktiem – tas ir jautri un viegli! Sagatavojiet vēlmju sarakstu savai dzimšanas dienai vai ielieciet sarakstā produktus, ko vēlaties nopirkt vēlāk uz Ziemassvētkiem vai citam svinīgam pasākumam! Jūs varat izveidot privātus, tikai Jums redzamos vēlmju sarakstus, vai arī dalīties ar tiem ar saviem draugiem un radiem.

Solis.1 : izveidojiet MyCharm kontu. Tiklīdz Jūs esat reģistrēts lietotājs www.charm.lv Jūs varat izveidot un saglabāt vairākus vēlmju sarakstus jebkurā laikā, kā arī piekļūt tiem jebkurā iepirkšanās brīdī.

Solis 2 : atrodiet produktu, kuru Jūs vēlaties pievienot un uzspiediet uz sirsniņas ikonas. Ja Jums vienlaicīgi ir izveidoti vairāki vēlmju saraksti – Jums tiks piedāvāta iespēja izvēlēties, kuram sarakstam Jūs vēlētos pievienot tieši šo produktu.

Uzmanību! Tiklīdz produkts vai īpašais piedāvājums, kas būs Jūsu vēlmju sarakstā un kas var beigties tuvākajā laikā mūsu noliktavā (vai īpašo piedāvājuma gadījumā - beigsies piedāvājuma termiņš), Jums par to tiks nosūtīts paziņojums!

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI