Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )

APMAKSA

Apmaksas veidi

Pasūtījumu www.charm.lvJūs varat apmaksāt:

Izmantojot maksājuma karti (MasterCard, Visa, Visa Electron) – maksājiet ērti un droši!

Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz!

Kā apmaksāt pasūtījumu ar bankas karti:

  ievadiet kartes numuru un no otras kartes puses CVC numuru, kas sastāv no 3 cipariem.
  Maksājums ir drošs, Jūsu dati tiek pasargāti ar SSL sertifikātu.
  Maksimālā viena pasūtījuma summa ir €1000. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.
  Uzmanību! Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas mājaslapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams, lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

  Ar Bankas pārskaitījumu – maksājiet ar jebkuras bankas starpniecību!

  Maksājot ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā norādiet šos rekvizītus:
  Saņēmējs: SIA „FRODIS“

  Maksājuma mērķis: lūdzam norādīt TIKAI pasūtījuma Nr..
  Pretējā gadījumā Jūsu pasūtījuma izpilde var aizkavēties. Paldies par sapratni!

  Pasūtījuma Nr.:

  Vienotais reģ. Nr.: 40003164860
  PVN reģ. Nr.: LV40003164860
  Banka: AS “SEB banka”
  A/S: LV54UNLA0050005534893
  Bankas kods: UNLALV2X

  Lūdzu, ņemiet vērā, ka par starpbanku pārskaitījumiem var tikt piemērota komisijas maksa!

  Maksājuma metodes

  Datu drošība

  Mēs par drošību! Drošus pirkumus www.charm.lv nodrošina viens no pasaules pazīstamākajiem drošajiem pieslēgumiem SSL (Secure Socket Layer). Sertifikātu piešķir Starptautiskais elektroniskā paraksta sertificēšanas centrs Comodo. Izmantojot SSL sertifikātu, www.charm.lv lietotāja dati starp pārlūkprogrammu un serveri tiek nodoti šifrētā veidā. SSL sertifikātu izmanto tie, kam rūp piekļuves datu drošība.
  Kā zināt, vai lapa ir aizsargāta? Ja lapa ir aizsargāta ar SSL sertifikātu, adreses joslā ir jāparādās dzeltenai atslēdziņai, kas apstiprina lapas drošību. www.charm.lv vietnes SSL sertifikāts tiek izmantots tādu lapu aizsardzībai, kurās lietotājs norāda savus datus, piemēram, pievienošanās sistēmai, iepirkumu grozā utt. Mēs neglabājam klientu pieejas datus maksāšanas sistēmām, kā arī mums nav piekļuves lietotāja internetbankai un elektroniskajām norēķinu sistēmām, visa informācija nokļūst bankas mājaslapā, jo minētā informācija uz mums neattiecas un pieder tikai Jums!

  Drošības garantija

  Nodokļi
  Vai vajag tādu sadaļu? Ka mēs tirgojam ar Latvijā piemēroto pievienotas vērtības nodokļi 21% izmērā ? Ka, nekādu citu papildu nodokļi iepērkoties ārzemēs nav jāmaksā ? Vai atstāt, bet pārcelt uz citu daļu ?

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI