SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )

APMAKSA

Apmaksas veidi

Pasūtījumu www.charm.lv Jūs varat apmaksāt:

Mēs ļoti atvainojāmies, bet pagaidām šīs apmaksas veids īslaicīgi nav pieejams. Atvainojāmies par sagadātām neērtībām!Izmantojot maksājuma karti (MasterCard, Visa, Visa Electron) – maksājiet ērti un droši!

Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz!

Kā apmaksāt pasūtījumu ar bankas karti:

    ievadiet kartes numuru un no otras kartes puses CVC numuru, kas sastāv no 3 cipariem.
    Maksājums ir drošs, Jūsu dati tiek pasargāti ar SSL sertifikātu.
    Maksimālā viena pasūtījuma summa ir €1000. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.
    Uzmanību! Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas mājaslapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams, lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Ar Bankas pārskaitījumu – maksājiet ar jebkuras bankas starpniecību!

Maksājot ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā norādiet šos rekvizītus:
Saņēmējs: SIA „FRODIS“

Maksājuma mērķis: lūdzam norādīt TIKAI pasūtījuma Nr..
Pretējā gadījumā Jūsu pasūtījuma izpilde var aizkavēties. Paldies par sapratni!

Pasūtījuma Nr.:

Vienotais reģ. Nr.: 40003164860
PVN reģ. Nr.: LV40003164860
Banka: AS “SEB banka”
A/S: LV54UNLA0050005534893
Bankas kods: UNLALV2X

Lūdzu, ņemiet vērā, ka par starpbanku pārskaitījumiem var tikt piemērota komisijas maksa!


Datu drošība

Mēs par drošību! Drošus pirkumus www.charm.lv nodrošina viens no pasaules pazīstamākajiem drošajiem pieslēgumiem SSL (Secure Socket Layer). Sertifikātu piešķir Starptautiskais elektroniskā paraksta sertificēšanas centrs Comodo. Izmantojot SSL sertifikātu, www.charm.lv lietotāja dati starp pārlūkprogrammu un serveri tiek nodoti šifrētā veidā. SSL sertifikātu izmanto tie, kam rūp piekļuves datu drošība.
Kā zināt, vai lapa ir aizsargāta? Ja lapa ir aizsargāta ar SSL sertifikātu, adreses joslā ir jāparādās dzeltenai atslēdziņai, kas apstiprina lapas drošību. www.charm.lv vietnes SSL sertifikāts tiek izmantots tādu lapu aizsardzībai, kurās lietotājs norāda savus datus, piemēram, pievienošanās sistēmai, iepirkumu grozā utt. Mēs neglabājam klientu pieejas datus maksāšanas sistēmām, kā arī mums nav piekļuves lietotāja internetbankai un elektroniskajām norēķinu sistēmām, visa informācija nokļūst bankas mājaslapā, jo minētā informācija uz mums neattiecas un pieder tikai Jums!

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI