Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )

PIEGĀDE

Mājaslapā www.charm.lv veiktos pirkumus piegādāsim visā Latvijā! Visi pasūtījumi, kas saņemti darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienas ieskaitot, izņemot svētku dienas) līdz plkst. 12:00, tiek apstrādāti 2 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atsevišķos gadījumos, piemēram, pirmssvētku dienās un īpašu tirdzniecības pasākumu laikā, var būt aizkavēšanās pasūtījuma apstrādē. Mums ir svarīgs ikviens no Jums un mēs pieliksim visas pūles, lai, cik ātri vien iespējams, apstrādāt Jūsu pasūtījumu.

SVARĪGĀ INFORMĀCIJA

Reaģējot uz izsludināto ārkārtas situāciju un domājot par mūsu klientu, darbinieku un tuvinieku drošību, mēs esam veikuši visus iespējamos preventīvos pasākumus, ievērojot visas vadlīnijas, lai samazinātu tiešo kontaktu ar citiem cilvēkiem. Tāpēc, pasūtījumu nosūtīšana tiks veikta pirmdienās un ceturtdienās, izmantojot kurjerpastu - tas nozīmē, ka preces saņemsiet otrdien vai piektdien. No savas puses, mūsu partneri, kurjerpasts VENIPAK, ir veikuši visus nepieciešamos drošības pasākumus!

Lūdzu, pirms pasūtījuma apstiprināšanas rūpīgi pārbaudiet savu piegādes informāciju.

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu uzticību un vēlamies nodrošināt visaugstāko iespējamo drošības līmeni. Dažos gadījumos var būt nepieciešama papildu informācija, lai apstrādātu Jūsu pasūtījumu. Ar Jums var sazināties mūsu „feja”, lai pārbaudītu pasūtījuma informāciju.

Piegādes veidi

  1. Saņemt pasūtījumu mājās (sk. Izcenojumus šeit un šeit).

  2. Saņemt pasūtījumu pie sava kosmetologa (BEZMAKSAS).


Piegādes cenas

Izmantojot mūsu partnera, kurjerpasta VENIPAK pakalpojumus, lai saņemtu preci uz mājām vai citu norādīto adresi, ir sekojoši izcenojumi, atkarībā no Jūsu pasūtījuma svara un adreses:

Svars, kg

Cena, €

Rīga

Pārējās Latvijas pilsētas

Lietuva

Igaunija

<2 kg

€2.50

€3.00

€4.50

€4.50

<5 kg

€3.00

€3.50

€5.00

€5.00

<10 kg

€3.50

€4.00

€6.00

€6.00

Piegāde tiek veikta tikai darba dienās.

Ierobežojumi

Ne visu zīmolu produkciju ir iespējams sūtīt uz citām valstīm. Franču profesionāla kosmētikas zīmola SOTHYS produkcija ir pieejama tikai pasūtīšanai Latvijas teritorijā. Franču profesionāla alternatīvas kosmētikas zīmola BERNARD CASSIERE un franču profesionāla dermakosmētikas zīmola SIMONE MAHLER produkcija tiek piegādāta Latvijas un Igaunijas teritorijā, bet nevar tikt piegādāta uz Lietuvu. Franču profesionālā matu un galvas ādas ārstēšanas kosmētika J.F.Lazartigue tiek piegādāta Latvijas un Lietuvas teritorijā, bet nevar tikt piegādāta uz Igauniju. Tādi ierobežojumi ir saistīti ar SIA “FRODIS” ekskluzīvo distribūcijas līgumu. Tiklīdz Jūs MyBag (iepirkumu grozā) ievietojiet produktu, ko nav iespējams nosūtīt uz Jūsu norādīto adresi, Jūs redzēsiet produktu sarakstā paziņojumu, ka šis produkts nevar tikt piegādāti un to jāizņem no MyBag (Iepirkumu groza).

Vairākas adreses

Viena no reģistrēta lietotāja privilēģijām ir iespēja saglabāt vairākas piegādes adreses, lai katru reizi nav jāievada adresi no jauna. Jums ir iespēja izveidot un saglabāt līdz pat 5 adresēm! Mājas, biroja, draudzenes un mammas! Ja vēlaties, lai sūtījums tiktu piegādāts uz vairākām adresēm vienlaicīgi, tad obligāti ir jāizveido atsevišķs pasūtījums!

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI