SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )

IEPIRKŠANĀS

Par mums

Charm.lv ir ekskluzīvs tiešsaistes veikals, kas piedāvā izcilas kvalitātes profesionālos ādas kopšanas produktus sejai, ķermenim un matiem, kas ir 100% ražoti Francijā!

Mēs ticam dabiska, īsta ādas skaistuma saglabāšanā, atjaunojot tās jauneklību, pielietojot drošas produktu formulas un dabai draudzīgu produkciju. Tieši tāpēc mēs pārstāvam četrus leģendārus franču profesionālos kosmētiskas zīmolus, kas starptautiskajā ādas kopšanas zīmolu tirgū izceļas ar savām vērtībām, identitāti, filozofiju un vēsturi.

Mēs atbalstām drošu skaistumu, tāpēc mēs ļoti iesakām pirms jebkura produkta iegādes konsultēties ar profesionāliem speciālistiem. Individuāla ādas un matu stāvokļa konsultācija nodrošinās labāko un drošāko kopšanas produktu izvēli. Šeit Jūs varat uzzināt, kā atrast kosmetologu: _________

Charm.lv darbību nodrošina SIA „Frodis”, garantējot augstu produktu kvalitātes un klientu apkalpošanas līmeni. Detalizētākai informācijai apmeklējiet mūsu uzņēmuma mājas lapu.

Kā iepirkties Charm.lv

[Lejupielādējamais dokuments: Pirkšanas nosacījumi]
Lai veiktu pirkumus www.charm.lv, jāreģistrējas, izveidojot savu MyCharm kontu. Tas ļaus Jums arī piekļūtu ekskluzīvām sadaļām un virknei citu priekšrocību (sk.______).

„Franču šarma” meklēšana

Atrast produktu Jūs varat izmantojot Charm.lv augšējo navigācijas paneli vai meklēšanas filtru labajā pusē, vispirms izvēloties preču grupu. Jūs arī varat izmantot meklēšanas logu, kur jāievada pilnu vai daļēju produkta nosaukumu un/vai zīmola nosaukumu. Kā arī Jums var palīdzēt mūsu galvenajā lapā redzamas “Ieteikuma” tabulās, kur mēs atspoguļojam visaktuālākos produktus!

Informācija par „šarmantajiem” produktiem

Katrā produkta lapā Jūs atradīsiet produkta aprakstu, tā aktīvo ingredientu sarakstu, tilpumu, cenu, kā arī lietošanas instrukciju un noteiktiem produktiem arī krāsu un citus parametrus. Pirms veiktu pasūtījumu, lūdzu, pārliecinieties, vai produkts ir pieejams noliktavā vai iepriekš pasūtīšanai. Uzklikšķiniet uz attēla, lai tuvinātu vai apskatītos pārējos galerijas attēlus. Dažiem attēliem ir informatīva nozīme un ir iespējama neliela neatbilstība reālam produktam. Iesākam arī ieskatīties Rekomendējamos vai Papildus produktos, varbūt tie arī Jums iepatiksies!

MyBag(Iepirkuma groza) noformēšana:

 1. Produkta lapā izvēlieties nepieciešamo daudzumu un/vai, ja nepieciešams, arī krāsu un/vai tilpumu
 2. Pievienojiet produktu MyBAG (Iepirkumu grozam)
 3. Tiklīdz Jūs vēlaties noformēt pirkumu un esat izvēlējies visus nepieciešamos produktus, noklikšķiniet uz MyBag
 4. Izvēlieties savu piegādes valsti un pilsētu
 5. Izvēlieties piegādes un apmaksas veidu. Šajā posmā Jūs jau redzēsiet piegādes izmaksas, ja Jūsu izvēlētais piegādes veids ir „Kurjerpasts” vai „Preču paņemšanas punkts”
 6. Ja Jūs neesat reģistrēts lietotājs, tad Jūs tiksiet automātiski pārvirzīts uz reģistrācijas lapu. Tajā Jūs izveidosiet savu MyCharm kontu, lai turpinātu iepirkšanos. Gadījumā, ja Jūs esat reģistrēts lietotājs ar vairākām piegādes adresēm, tad izvēlieties Jums nepieciešamo adresi
 7. Pārbaudiet, vai visa informācija ir pareiza un noklikšķiniet „NOPIRKT” pogu
 8. Ja gadījumā Jūsu grozā būs produkts no kāda zīmola, kas netiek piegādāts uz Jūsu valsti, tad tā produkta cena tiks automātiski atņemta no kopējās summas, bet Jūsu grozā, kur ir saraksts ar pasūtītiem produktiem, parādīsies atzīme „netiek piegādāts uz Jūsu valsti ”

Pēc neilga laika Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pasta vēstuli ar informāciju par pasūtījumu. No šī brīža mūsu noliktavas „fejas ” parūpēsies par Jūsu pasūtījumu! Tiklīdz Jūsu pasūtījums būs gatavs un izsūtīts, mēs Jums paziņosim par to atsevišķā e-pasta vēstulē!

Pasūtījuma stāvoklis

Sūtījums tiek gatavots:
mēs apstiprinājām Jūsu pasūtījumu un aizsūtījām Jums apstiprināšanas e-pasta vēstuli ar Jūsu pasūtījuma numuru.

Sūtījums ir nosūtīts:
tiklīdz Jūsu sūtījums ir pametis mūsu noliktavas telpas, mēs nosūtīsim Jums vēl vienu e-pasta vēstuli ar Jūsu pasūtījuma izsekošanas numuru (tracking number).

Pasūtījuma statusu ir iespējams pārbaudīt jebkurā laikā ievadot nosūtīto izsekošanas numuru Pasūtījuma stāvokļa sadaļā vai arī apskatīt to savā MyCharm kontā.

Tehniskā palīdzība

www.charm.lv ir vislabāk apskatāms ar jaunākajām pārlūkprogrammu versijām. Pārliecinieties, ka Jums ir uzstādītas jaunākas versijas Jūsu visbiežāk izmantojamām pārlūkprogrammām.

Ja Jums ir navigācijas problēmas, mēs ieteiktu:

 • novērst jebkādas sīkdatnes un pagaidu failus no sava datora;
 • pārbaudīt, vai JavaScript ir aktivizēts.

Ja problēma netiek novērsta, lūdzu, rakstiet mums uz info@charm.lv ar sekojošo informāciju:

 • Jūsu operētājsistēma (Windows, Vista, Mac OS X, u.c.)
 • Jūsu interneta pārlūkprogramma un versija (Internet Explorer 9, Firefox, Safari, u.c.)
 • URL, kuram Jūs mēģinājāt piekļūt (piemēram, www.charm.lv)

My Wishlist

Veidot Jūsu īpašos vēlmju sarakstus ar mīļākajiem produktiem – tas ir jautri un viegli! Sagatavojiet vēlmju sarakstu savai dzimšanas dienai vai ielieciet sarakstā produktus, ko vēlaties nopirkt vēlāk uz Ziemassvētkiem vai citam svinīgam pasākumam! Jūs varat izveidot privātus, tikai Jums redzamos vēlmju sarakstus, vai arī dalīties ar saviem draugiem un radiem.

 1. izveidojiet MyCharm kontu. Tiklīdz Jūs esat reģistrēts lietotājs Jūs varat izveidot un saglabāt vairākus vēlmju sarakstus jebkurā laikā, kā arī piekļūt tiem jebkurā iepirkšanās brīdī.
 2. atrodiet produktu, kuru Jūs vēlaties pievienot un uzspiediet uz sirsniņas ikonas. Ja Jums vienlaicīgi ir izveidoti vairāki vēlmju saraksti – Jums tiks piedāvāta iespēja izvēlēties, kuram sarakstam Jūs vēlētos pievienot tieši šo produktu.

Uzmanību! Tiklīdz produkts vai īpašais piedāvājums, kas būs Jūsu vēlmju sarakstā un kas var beigties tuvākajā laikā mūsu noliktavā (vai īpašo piedāvājuma gadījumā - beigsies piedāvājuma termiņš), Jums par to tiks nosūtīts e-pasta vēstule!

Copyright © 2023 SIA FRODIS
Lietošanas noteikumi
PRIVĀTUMU POLITIKA
Dreambird - веб-дизайн и разработка приложений. Решения САПР и CAD/CAM/CAE - Radan, Edgecam, PartXplore