SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Īpaši piedāvājumi

Mēs darām visu iespējamo, lai apmierinātu savu klientu vēlmes un katru mēnesi vai reizi divos piedāvātu tikai interesantākos, sezonai aktuālākos un tieši Jums personalizētus īpašos piedāvājumus! Sekojot mūsu sadaļai „Special Offers” vai arī www.charm.lv galvenajā lapā atspoguļotai īpašo piedāvājumu izlasei, Jums ir iespēja iegādāties iemīļotāko zīmolu produkciju pēc izdevīgākām cenām!

Kuponi

Konkrēta īpašā piedāvājuma laikā kopā ar savu pasūtījumu Jūs varat saņemt īpašu kuponu, ar kura palīdzību Jums ir iespēja iegādāties profesionālās ādas kopšanas procedūras pie SIA „FRODIS” sadarbības partneriem (kosmetologiem/skaistumkopšanas salons) par īpašu cenu. Uz kupona var būt norādīts tieši Jūsu reģistrācijas laikā izvēlētais kosmetologs/skaistumkopšanas salons vai tikai procedūra, kuru Jūs varat izbaudīt pie viena no SIA „FRODIS” sadarbības partnera, kuru saraksts ir pievienots kuponam. Mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai izvēlētos Jums tuvāko skaistumkopšanas salonu un/vai kosmetologu. Tā kā kuponu darbības noteikumi var atšķirties, iesakām katru reizi iepazīties ar kupona lietošanas noteikumiem, kas norādīti vai nu uz kupona vai ir pievienoti tam.

Promo kodi

www.charm.lv promo akcijām un dažādiem īpašajiem piedāvājumiem ir piešķirts promo (atlaižu) kods, ko Jūs varat izmantot, lai pie sava vienreizējā pirkuma saņemtu papildu atlaidi vai piedāvājumu.

Šis kods ir viegli lietojams: 

  • tiklīdz Jūs esat gatavi apstiprināt savu pasūtījumu, pirms apmaksas veikšanas Jūs redzēsiet laukumu, atzīmētu kā „Promo kods”. Lūdzu, ievadiet aktīvu kodu, tieši tā, kā tas ir prasīts saņemtajā vēstulē un/vai reklāmmateriālos. 
  • Ievadiet kodu precīzi, kā tās ir norādīts (lielie un/vai mazie burti, atstarpes utt.). 
  • Atgādinām, ka vienā pasūtījumā var izmantot tikai vienu atlaižu kodu! Atlaižu kodi nesummējas! 

Šarmantie mirkļi

Gribat būt vienmēr lietas kursā par Jūsu iemīļotāko zīmolu vai produktu kategoriju jaunumiem? Gribat zināt, ko tieši šosezon ir vislabāk uzdāvināt mammai vai tētim? Saglabājiet savus meklēšanas rezultātus un/vai pieprasījumus, kamēr Jūs iepērkaties www.charm.lv, un aktivizējiet MyCharm Šarmanto mirkļu sadaļu, un Jūs saņemsiet paziņojumu pa e-pastu, tiklīdz būs izmaiņas! Šī iespēja ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI