SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )
(0)
SOTHYS

BX Wrinkle Corrector

Mīmikas grumbu korektors

€92.00
Ref: 160324
Tilpums: 15 ml
- + gb. Grozā
Mīmikas grumbu korektors – botulotoksīna iedarbības „imitators”, efektīvi izlīdzina mīmikas grumbas, neitralizējot muskuļu mikrosaraušanos, novērš jaunu grumbu rašanos, kā arī uzlabo un paildzina botulotoksīna injekciju iedarbību.

Mūsdienīgais koncentrētas pienveida tekstūras dziļi iekļūstošais serums mīmikas grumbu novēršanai satur aktīvus ingredientus, kas papildina viens otra iedarbību.

Divu sintētisku peptīdu – leifazila un argilerīna – sinerģētiska kombinācija (10%) bloķē muskuļu saraušanās procesu, samazinot muskuļu saraušanos, kā rezultātā notiek mīmikas grumbu izlīdzināšanās. Peptīdi nodrošina arī reģenerējošu iedarbību – tie ādas šūnām dod komandu darboties kā iepriekš, jaunībā, kas savukārt sniedz izteiktu atjauninošu efektu un uzlabo ādas stāvokli kopumā.

Savukārt mitrinošie ingredienti, to vidū hialuronskābe un vērtīgi augu ekstrakti, nodrošina tūlītēju un ilglaicīgu mitrināšanu, grumbu aizpildīšanu, kā arī palielina ādas elastību un stimulē kolagēna, hialuronskābes un elastīna ražošanu.

Jau pēc pirmajām divām seruma lietošanas nedēļām sejas vaibsti kļūs relaksēti un grumbas ir mazāk redzamas. Manāmi noturīgi rezultāti parādīsies, līdzekli lietojot mēneša garumā.

Lietojot serumu, sejas mīmika izskatās dabiska — nav „lelles sejas” efekta. Seja izskatās jauneklīgāka un saglabā savu dabiskumu.
Derma-relaksējošu peptīdu komplekss:
Pentapeptide-18 - pentapeptīds-18 (leifazils)
Acetyl hexapeptide-8 - acetilheksapeptīds-8;
Ultra mitrinošs komplekss:
High MW Hyaluronic Acid – liela molekulārā svara hialuronskābe (250 līdz 450 kDa);
Рollen extract - ziedputekšņu ekstrakts;
Wheat germ oil – kviešu dīgstu eļļa;
Fitoderm® (Olive oil extract) -– olīveļļas ekstrakts;
Soy bean oil – sojas pupiņu eļļa;
Urea derivative – urīnvielas atvasinājums;
Glycerin – glicerīns.
Serumu divas reizes dienā 30 – 60 dienu garumā lietot lokāli uz zonām, kurās redzamas mīmikas grumbas (pieres, starpuzacu grumbas, „vārnu kājiņām” ap acīm). Pēc šī perioda beigām var lietot kā profilaktisku līdzekli – uzklāt uz ādas ne biežāk kā 1 - 2 reizes nedēļā.

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI