SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )
Charm.lv Yuzu glow new skin lotion
-15%
(0)
BERNARD CASSIERE

Yuzu glow new skin lotion

Atjaunojošs losjons starojumam

€27.00
€22.95
Ref: 18310
Tilpums: 200 ml
- + gb. Grozā
Šis maigais, bet efektīvais losjons atjauno ādas starojumu dienu pēc dienas. Bagātināts ar glikolskābi, dabiskas izcelsmes juzu un baltas tējas* ekstraktiem, tas palīdz “izdzēst” ādas nepilnības, piemēram pigmentācijas plankumus, vienmērīgākam ādas tonim, svaigākai un starojošākai ādai. Dienu pēc dienas jūsu āda ir uzlabota, izskatās gludāka un skaista. Šis losjons darbojas arī kā “šķidrais pīlings” un ir ideāls līdzeklis, lai sagatavotu ādu visa Yuzu perfect skin rituāla labvēlīgai iedarbībai.

*Organiskas izcelsmes un Godīgās tirdzniecības programmas ietvaros iegūts

Natural extracts of Yuzu Dabisks juzu ekstrakts - Izlīdzina ādas toni; Antioksidējoša iedarbība; Mitrina
Natural extracts of White Tea (Organic and fair trade) Dabisks baltās tējas ekstrakts* - Antioksidējoša iedarbība (visspēcīgākais dabā sastopamais); Pretnovecošanās iedarbība
Glycolic acid Glikolskābe - Eksfolie; Samazina grumbas; Uzlabo ādas starojumu
Hydrating ingredient Mitrinošs komponents - Mitrina; Palīdz uzturēt mitruma līmeni

Organiskas izcelsmes un Godīgās tirdzniecības programmas ietvaros iegūts

Uzklāt divas reizes dienā ar 2 vates plāksnītēm uz visas sejas, kakla un dekoltē, izvairoties no zonas ap acīm. Ievērot lietošanas instrukciju, nepārsniegt ieteicamu uzklāšanas reižu skaitu, Izvairīties no kontakta ar acīm. Satur glikolskābi, var palielināt ādas jutīgumu pret sauli, Produkta lietošanas periodā un līdz vienai nedēļai pēc produkta lietošanas pārtraukšanas lietot līdzekļus ar saules aizsardzības filtru un ierobežot atrašanos saulē laiku.
Special offers :
Night care

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI