Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )
(0)
SIMONE MAHLER

Concentré repulpant

Intensīvs mitrinošs krēms-serums

€63.50
Ref: 0215
Tilpums: 30 ml
- + gb. Grozā
Vieglas, šķidras tekstūras serums, bagāts ar aktīviem mitrinošiem, pretnovecošanās un aizsargājošiem ingredientiem, kas: • paaugstina ādas komfortu un elastību, palielinot tas mitrināšanu, • palēnina un koriģē ādas novecošanās procesu, stimulējot šūnu vielmaiņu, • ievērojami samazina agro grumbu parādīšanos, • ideāli mitrināta, atjaunota un aizsargāta āda izlīdzinās, kļūst piepildīta un mīksta, iegūstot jauneklīgāku izskatu. Ātri iesūcošs produkts 2-vienā dehidratētai ādai, sākot no 30 gadu vecuma.
Super-moisturizing complex Super mitrinošs komplekss intensīva, tūlītēja un ilglaicīga mitrināšana, āda atjauno komfortu un mīkstumu;
Anti-ageing complex Pretnovecošanās komplekss novecošanās profilakse un grumbu novēršana; grumbu dziļums un izmērs samazināti, āda ir blīvāka;
Hydra protect complex Aizsargājošs, mitrinošs komplekss komforts un intensīva aizsardzība; mīkstināta un labāk aizsargāta āda noveco lēnāk.
Uzklāt 0,75 ml produkta (no 2 līdz 3 uzspiedieni) uz iepriekš rūpīgi attīrītas sejas un kakla ādas un maigi iemasēt.

Lielākam komfortam ziemā un/vai ļoti sausai ādai uzklāt pirms aizsargājoša krēma.
Vasarā var lietot pirms saules aizsardzības līdzekļa, lai novērstu priekšlaicīgu novecošanos atūdeņošanās dēļ (pārliecinieties, ka serums ir pilnībā iesūcies pirms saules aizsardzības krēma uzklāšanas).
Special offers :

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI