Dārgie kolēģi! Uzsākot Charm.lv portāla darbu, mēs vēl testējam to. Atvainojamies par neērtībām. Būsim pateicīgi, ja paziņosiet par ieraudzītajām kļūdām un nepilnībām uz info@charm.lv. Paldies par sapratni! Jūs esat burvīgi!SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )
(0)
SIMONE MAHLER

Glow boost

Izlīdzinošs pastiprinātājs

€37.50
Ref: 0911
Tilpums: 15 ml
- + gb. Grozā
GLOW BOOST ir izveidots visu ādas tipu tekstūras izlīdzināšanai jebkurā vecumā. Glikolskābes ūdens šķīdums (9,996%) kombinācijā ar augu valsts izcelsmes ekstraktiem, kam piemīt savelkošas (mastikas koks) un nomierinošas (kumelīte) īpašības, uzlabo visu ādas tipu ārējo izskatu. Āda ir tīra, starojoša un tās tonis ir spilgts. Poras sašaurinās, ādas tekstūra kļūst vienmērīgāka. Plankumi uz ādas un tās nepilnības samazinās.
Glikolskābe - atmirušo šūnu noņemšana
Mastikas koka ekstrakts - cīnās ar ādas nepilnībām tīrākai ādai
α-bisabolols (augu valsts izcelsme) - kairinājuma samazināšana
Kumelītes ekstrakts - apsārtuma samazināšana
Glicerīns (augu valsts izcelsme) - ādas mitrināšana
Lietot katru dienu rīta un/vai vakarā uz visas sejas pēc nepieciešamības vai ilgstošā periodā (piemēram, 10 dienas, mēnesi, utt.) atkarībā no ādas vajadzībām.
Mūsu rekomendācija...


Sakratīt flakonu un uzspiest uz tā apakšas, lai iegūtu 3 līdz 5 Glow booster pilienus. Sajaukt tos ar ierasto Simone MAHLER sejas ādas kopšanas līdzekli (krēmu, serumu, koncentrātu). Vieglām kustībām uzklāt maisījumu uz visas sejas.

-Nelietot vienu pašu (bez krēma, seruma, maskas).
-Izvairīties no zonas ap acīm, lūpām un jebkuras sakairinātas ādas zonas.
-Ja āda tiks pakļauta saules iedarbībai 12 stundu laikā pēc uzklāšanas, jālieto saules aizsardzības krēms ar augstu aizsardzības faktoru.

Pastiprinātājs ir līdzeklis, kas paaugstina ādas pamata kopšanas produktu efektu vai paātrina to iedarbību. Tas palīdz kosmētiskā līdzekļa aktīviem komponentiem ātrāk un mērķtiecīgāk iedarboties.
Special offers :
Glow care

PIERAKSTĪTIES VĒSTKOPAS SAŅEMŠANAI