Дорогие клиенты! Запуская портал Charm.lv, мы еще тестируем его. Приносим извинения за неудобства. Будем благодарны за сообщения о замеченных ошибках на э-почту: info@charm.lv. Спасибо за понимание! Вы очаровательны!SHOPPING CART ( 0 items for €0.00 )

PASŪTĪJUMA ATCELŠANA VAI IZMAIŅAS

Tā kā lielākā daļa pasūtījumu tiek apstrādāti uzreiz, Jums ir neliels laika periods Pasūtījuma atcelšanai vai maiņai. Mēs darīsim visu iespējamo, lai pielāgotos izmaiņām vai pasūtījuma, kas vēl nav apstrādāts, atcelšanai, taču mēs nevaram atcelt vai mainīt pasūtījumu, tiklīdz tas ir sagatavots nosūtīšanai noliktavā.
Ja ir pagājusi mazāk nekā viena stunda kopš Jūs apstiprinājāt savu pasūtījumu, Jūs varat piezvanīt klientu apkalpošanas nodaļai pa tālr. (+371) _______­­­___ (darba dienās no plkst. 11:00 – 15:00), lai atceltu pasūtījumu. Lai ietaupītu laiku, pārbaudiet arī savā kontā, izmantojot iespēju Pārbaudīt Pasūtījuma stāvokli. Ja pasūtījums ir jau apstrādāts, tad neko izmainīt vai atcelt, diemžēl nav iespējams.
Ja jums ir nepieciešams nomainīt krāsu vai daudzumu tikai daļai no Jūsu pasūtījuma, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas nodaļu pa tālr. (+371) ___________ (darba dienās no plkst. 11:00 – 15:00).
Kā ar naudas atgriešanu? Varbūt vispār mums tādu nevajag?

ПОДПИСАТЬСЯ НА НАШУ РАССЫЛКУ