Par mums

Charm.lv ir ekskluzīvs tiešsaistes veikals, kas piedāvā izcilas kvalitātes profesionālos ādas kopšanas produktus sejai un ķermenim, kas ir 100% ražoti Francijā!

Mēs ticam dabiska, īsta ādas skaistuma saglabāšanā, atjaunojot tās jauneklību, pielietojot drošas produktu formulas un dabai draudzīgu produkciju. Tieši tāpēc mēs pārstāvam trīs leģendārus franču profesionālos kosmētiskas zīmolus, kas starptautiskajā ādas kopšanas zīmolu tirgū izceļas ar savām vērtībām, identitāti, filozofiju un vēsturi.

Charm.lv atbalst drošu skaistumu, tāpēc ļoti iesak pirms jebkura produkta iegādes konsultēties ar sertificēto zīmola speciālistu. Individuāla ādas stāvokļa konsultācija nodrošinās labāko un drošāko kopšanas produktu izvēli. Šeit Jūs varat uzzināt, kā atrast kosmetologu: http://frodis.lv/b2b/b2b_lat/find_your_salon.php

Lai veiktu pirkumus www.charm.lv, jāreģistrējas, izveidojot savu kontu.

Charm.lv darbību nodrošina SIA „Frodis”, Reģ.Nr. 40003164860, Ģertrūdes iela 54-37, Rīga, LV-1011, garantējot augstu produktu kvalitātes un klientu apkalpošanas līmeni. Detalizētākai informācijai apmeklējiet mūsu uzņēmuma mājas lapu.