Piegāde

Internetveikalā www.charm.lv veiktos pirkumus piegādāsim visā Latvijā! Visi pasūtījumi, kas saņemti darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienas ieskaitot, izņemot svētku dienas) līdz plkst. 12:00, tiek apstrādāti 2 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atsevišķos gadījumos, piemēram, pirmssvētku dienās un īpašu tirdzniecības pasākumu laikā, var būt aizkavēšanās pasūtījuma apstrādē. Mums ir svarīgs ikviens no Jums un mēs pieliksim visas pūles, lai, cik ātri vien iespējams, apstrādāt Jūsu pasūtījumu.

Piegādes veidi

  • Saņemt pasūtījumu mājās ar VENIPAK kurjera starpniecību vai uz VENIPAK pakomātu.
  • Saņemt pasūtījumu mūsu veikalā Ģertrūdes ielā 54, Rīgā (BEZMAKSAS).

Piegādes cenas

Izmantojot mūsu partnera, kurjerpasta VENIPAK pakalpojumus, lai saņemtu preci uz mājām vai citu norādīto adresi, ir sekojoši izcenojumi:

Rīga un pārējās Latvijas pilsētas: €3.99

SVARĪGĀ INFORMĀCIJA

Izvēloties piegādes veidu ar kurjeru, pievēršām Jūsu uzmanību sēkojošam:

Jūsu pasūtījuma piegādes dienā Jūs saņemsiet īsziņu no kurjera. Lūgums, sazināties ar kurjeru, lai sarunātu precīzo un Jums ērtāko piegādes laiku!

Ja Jūs izvēlāties piegādi uz pakomātu, lūdzu izņemt sūtījumu pēc iespējas atrāk, īpaši auksta laika periodā.

Lūdzu, pirms pasūtījuma apstiprināšanas rūpīgi pārbaudiet savu piegādes informāciju.

Piegāde tiek veikta tikai darba dienās.

Mēs augstu vērtējam mūsu klientu uzticību un vēlamies nodrošināt visaugstāko iespējamo drošības līmeni. Dažos gadījumos var būt nepieciešama papildu informācija, lai apstrādātu Jūsu pasūtījumu. Ar Jums var sazināties mūsu „feja”, lai pārbaudītu pasūtījuma informāciju.