Atgriešana un Atmaksa

Pasūtījuma atcelšana vai izmaiņas

Tā kā lielākā daļa pasūtījumu tiek apstrādāti uzreiz, Jums ir neliels laika periods Pasūtījuma atcelšanai vai maiņai. Mēs darīsim visu iespējamo, lai pielāgotos izmaiņām vai pasūtījuma, kas vēl nav apstrādāts, atcelšanai, taču mēs nevaram atcelt vai mainīt pasūtījumu, tiklīdz tas ir sagatavots nosūtīšanai noliktavā.

Ja ir pagājusi mazāk nekā viena stunda kopš Jūs apstiprinājāt savu pasūtījumu, Jūs varat piezvanīt pa mob. tālr.: (+371) 28319151 (darba dienās no plkst. 11:00 – 15:00), lai atceltu pasūtījumu. Lai ietaupītu laiku, pārbaudiet arī savā kontā, izmantojot iespēju Pārbaudīt Pasūtījuma stāvokli. Ja pasūtījums ir jau apstrādāts, tad neko izmainīt vai atcelt, diemžēl nav iespējams.

Ja jums ir nepieciešams nomainīt krāsu vai daudzumu tikai daļai no Jūsu pasūtījuma, lūdzu, sazinieties ar ums. pa mob. tālr.: (+371) 28319151 (darba dienās no plkst. 11:00 – 15:00).

Atgriešana un Atmaksa

Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. SIA “FRODIS” saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā.


Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: admin@frodis.lv vai pa mob. tālruņa nr.: +371 28319151 (darba dienās no plkst. 11.00 līdz 16.00), norādot pasūtījuma numuru un datumu.

Gadījumā, ja tika piegādāta distances līgumam neatbilstoša prece, Jums ir tiesības prasīt, lai SIA “FRODIS” bez atlīdzības novērš preces neatbilstību līguma noteikumiem vai bez atlīdzības apmaina preci pret tādu, ar kuru būtu nodrošināta atbilstība līguma noteikumiem, izņemot gadījumu, kad tas nav iespējams vai ir nesamērīgi. Preces neatbilstības novēršana vai apmaiņa uzskatāma par nesamērīgu, ja tā rada SIA “FRODIS” izmaksas, kas nav samērīgas ar citu alternatīvo preci.